FAQ

1. Jak wiernie zostały odwzorowane kolory i wzory materiałów w kreatorze?

Pamiętaj, że Kreator pokazuje jedynie wizualizacje produktu, który dla Ciebie uszyjemy. Układ i kierunek wzoru będą się delikatnie różniły od tego co widzisz na ekranie. Zdjęcia stanowią jedynie cyfrowe odwzorowanie koloru i wzoru, jednakże robimy wszystko co w naszej mocy, aby efekt uzyskany w kreatorze był jak najbardziej zbliżony do rzeczywistości.

2. Bardzo duży wybór tkanin i fasonów, a ja pierwszy raz korzystam z tego typu kreatora. Nie wiem jak zacząć.

Osobom poszukującym inspiracji proponujemy przejrzeć naszą Galerię. Przy niektórych modelach znajdziesz linki kierujące bezpośrednio do kreatora i projektu z identycznymi ustawieniami jak gotowa spódnica w Galerii. To na pewno ułatwi Ci przygotowanie pierwszych projektów.  

3. Zazwyczaj noszę rozmiar 38 - czy jest konieczne zdejmowanie miary?

Tak. Każdy z producentów stosuje swoją własną rozmiarówkę i charakterystyczne dla siebie zasady konstrukcji. Dlatego nie należy sugerować się rozmiarami innych marek, które nosisz.  U nas najważniejszy jest Twój rozmiar i wg. niego produkowana jest spódnica, która ma być idealna dla Ciebie. Dlatego tak ważne jest każdorazowe zdejmowanie miary, zwłaszcza przy pierwszym zamówieniu.

4. Jak długo muszę czekać na spódnicę?

Wszystkie spódnice wykonywane są ręcznie według Twojego projektu. To wymaga czasu. Biorąc pod uwagę, że obsługujemy kilka zamówień jednocześnie, planujemy na to ok. 15 dni roboczych plus czas potrzebny na dostarczenie gotowego produktu. Nie znaczy to oczywiście, że zawsze spódnica będzie gotowa zawsze po 15 dniach. Dążymy do jak najszybszej obsługi Twojego zamówienia. To jednak zależy od aktualnego obłożenia naszej pracowni jak i od stopnia skomplikowania Twojego projektu.

5. Czy mogę odebrać spódniczkę osobiście?

Niestety. W tej chwili nie ma takiej możliwości. W przyszłości planujemy stworzenie miejsca, gdzie będziemy mogli spotkać się z Wami osobiście.

6. Spódnica nie pasuje, co teraz?

Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego jeżeli przy pierwszym zakupie rozmiar okaże się nietrafiony, skontaktuj się z nami. Jeżeli będzie to możliwe postaramy się poprawić spódnicę. Ale pamiętaj, za ciasnej lub zbyt krótkiej spódnicy nie da się skorygować, dlatego prosimy o uważne czytanie instrukcji dot. zdejmowania miar.

7. Mam swój projekt spódnicy, dodatków, ale nie mogę ich znaleźć w kreatorze. Co mam teraz zrobić?

Jesteśmy w stanie zrobić bardzo różne projekty, w planach mamy również kolejne wzory i atrakcje, ponieważ chcemy w miarę możliwości rozwijać nasz Kreator. Jeżeli nie znalazłaś tego czego potrzebujesz, skontaktuj się z nami. Postaramy się pomóc.