Fasony

Ponadczasowy Minimalizm

Zaczynamy od klasyki. To model odpowiedni dla wszystkich Pań, w szczególności tych o szerszych biodrach. Obowiązkowa pozycja w szafie Pań o typie urody Gruszka. Najlepiej prezentuje się w wersji „nad kolano” (do spódnic dłuższych polecamy model rozkloszowany). Zaś w wersji bardzo krótkiej jest niesamowicie seksowna! Fason lekko poszerzany dołem, w pasie zaszewki podkreślające talię i okolice bioder. Tworzy piękną linię A. Spódnica trapezowa wyszczupla biodra, „spłaszcza” pupę oraz ukrywa wydatne uda.Uwaga! jest to tzw. „model przy ciele”: poszerzenie następuje dopiero od poziomu bioder, czyli jak w przypadku spódnic ołówkowych wymaga od nas większej dyscypliny i trzymania linii :)

Spódnica trapezowa Modny Minimalizm

Paniom o szerokich biodrach wychodzimy naprzeciw i proponujemy jeszcze jedną wersję spódniczki trapezowej. Prezentowany fason różni się od poprzedniego modelowaniem okolic talii. Konstrukcja spódnicy nie przewiduje zaszewek. Ten trik sprawia, że cały model jest bardziej falujący, ponieważ mamy trochę więcej luzu w okolicach bioder. Tak jak trapezowa klasyczna jest w naszym odczuciu bardziej sportowym modelem, tak ta będzie zdecydowanie bardziej elegancką propozycją. Fason także wyszczupla biodra, „spłaszcza” pupę oraz ukrywa wydatne uda. To model dedykowany właściwie wszystkim Paniom, ale w szczególności tym o szerszych biodrach. Wersje „nad kolano” udają się wyjątkowo. Dla Pań niższych będzie najlepsza!

Jej Wysokość Smukłość

Ciekawa propozycja dla kobiet nie lubiących nadmiernie rozkloszowanych fasonów. Obwód bioder nieco większy niż dla modelu trapezowego. Bez zaszewek w pasie, poszerzony dół spódnicy tworzy ładny, delikatny klosz. Fason nie utrzymuje linii typowego trapezu, z przodu tworzą się dwie skromne fałdki. Lekko faluje dołem. Model szalenie kobiecy, doskonale prezentujący się przy każdej długości spódnicy. Zaryzykujemy stwierdzenie, że wyszczupla. Każda kobieta w tym fasonie wygląda wyjątkowo smukło i delikatnie. Przy długościach powyżej 60cm nie traci swojego uroku.

The Only One

To fason dla kobiet lubiących eksperymenty. Nieco poniżej talii do dołu przechodzi w głębokie fale. Tył mocno poszerzany. Model ten przypomina trochę nasz inny fason - Spódnicę Rozkloszowaną, różni się jednak od niego stopniem poszerzania i głębokością fałd. Gwarantowany efekt falowania rąbka spódnicy. Fason dobrze wygląda przy każdej długości. Modeluje sylwetkę w okolicach bioder, pięknie uwydatniając talię, a w przypadku kobiet szczupłych o chłopięcej figurze potrafi talię wręcz wyczarować.

Perfect Line

Konstrukcja spódnicy obejmuje cztery identyczne kliny, a cały efekt uzyskujemy poprzez łączenie tych klinów. Bardzo ciekawa propozycja zwłaszcza na materiały o geometrycznych wzorach, w pasy, na tkaniny borderowe. Wzór biegnie skośnie łącząc się wzdłuż szwów. To bardzo kobieca spódnica! Nadaje sylwetce smukłości i lekkości. Jeżeli masz ładną talię i szersze biodra możesz wziąć pod uwagę także ten model. Pamiętaj jednak, że nie jest to typowa spódnica trapezowa czy rozkloszowana i dodatek luzowy w okolicach bioder jest nieco większy. Niemniej jednak większość Pań o takiej sylwetce w tym fasonie wygląda bardzo korzystnie. Na uwagę zasługuje również sposób w jaki modelujemy linię A. Porównując ze spódnicą trapezową czy rozkloszowaną, tym fasonem uzyskamy zdecydowanie szerszy trapez.

Pełna Gracji

To modyfikacja naszego modelu: spódnicy z 4 wąskich klinów. Tutaj mamy tych klinów aż sześć! Dodatek luzowy w okolicach bioder niewielki i identyczny jak w spódnicy z 4 wąskich klinów. Rewelacyjny efekt daje natomiast sposób łączenia klinów i wyraźnie to widać w sposobie układania się fałdek. Ze względu na fakt, że kliny są jednakowej wielkości możesz tę spódnice nosić w zależności od upodobań: np. jeden klin centralnie lub dwa kliny środkiem. Umiejscowienie zamka również dowolne: z boku, z tyłu, wedle uznania. Jeśli spódnica zostanie uszyta z tkaniny wzorzystej, za każdym razem uzyskasz inny efekt. My polecamy na fasony klinowe zwłaszcza materiały o geometrycznych wzorach, w pasy, tkaniny borderowe. Ten model jest bardzo kobiecy! Porównując ze spódnicą trapezową i rozkloszowaną model ten daje efekt szerszego trapezu, jest to możliwe dzięki specyficznej konstrukcji klina.

Damą Być

<p>Tu idziemy już w objętość. Cztery identycznej szerokości kliny, łączone na szwach: przez środek, tył i po bokach. Wzór biegnie skośnie, lekko w dół, łącząc się wzdłuż szwu środkowego. Podobnie jak wcześniejsze fasony klinowe ciekawa propozycja zwłaszcza na materiały o geometrycznych wzorach, w pasy oraz na tkaniny borderowe. Spódnice bardzo kobiece, falujące podczas ruchu. Spódnica z 4 szerokich klinów ma inaczej układające się fałdy w porównaniu ze spódnicą z koła. Uzyskujemy tu lekki chaos i brak symetrii typowej dla pozostałych spódnic. Porównując ze spódnicą z koła w mniejszym stopniu poszerza biodra. Szerokie kliny idealne będą dla Pań o mniejszym obwodzie bioder i szczupłych.</p> <p><a href="https://skirtstory.pl/projektuj/dama-byc/">Zaprojektuj w Kreatorze - Spódnica Damą Być</a></p>

Kwintesencja Kobiecości

Propozycja dla Pań kochających lata 50-te i klasyczne spódnice z koła, jednak obawiających się „dodawania dodatkowych centymetrów” w okolicach talii. Tutaj mamy fałd nieco mniej niż w przypadku koła, bo jakieś 2-4 i tworzą się dopiero gdzieś na poziomie brzucha. Fason dobrze wygląda przy każdej długości. Szalenie kobiecy! Spódnica z połowy koła to bezpieczniejsza wersja spódnicy z pełnego koła. Dół szeroki, w trakcie chodzenia pięknie faluje.

Dancing Queen

Powrót w lata 50-te. Model krojony z pełnego koła rozszerza się już od samej talii, lekko opadając fałdami na biodra. Klasyczne koło tworzy tych fałdek dosyć sporo bo aż 5-6. Dół bardzo szeroki, w trakcie chodzenia pięknie faluje. Propozycja zwłaszcza dla kobiet szczupłych, wysokich, o chłopięcej sylwetce, lub o figurze trójkąta. Zapraszamy wszystkie posiadaczki „braku talii”. Modeluje i tworzy cuda. Fason niestety wymaga pewnej dyscypliny, ponieważ uwydatnia każdą zbędną fałdkę w okolicach brzucha. Jeżeli nie jesteś przekonana do tego fasonu, spróbuj podobny model: spódnicę z połowy koła.

Zakładkowa

<p>Fason prosty w swojej konstrukcji, a do tego uniwersalny. Będzie odpowiedni dla każdej sylwetki. Kontrafałdy ładnie modelują okolice talii i bioder co pozwala na zamaskowanie wydatniejszego brzuszka. Obwód dołem całkiem spory, ponieważ warstwy tkaniny ukryte są w kontrafałdach. Mimo to spódnica tworzy lekki trapez.</p> <p></p> <p></p> <p></p>

Lekkość Codzienności

Fason zdecydowanie dla odważnych! Spore marszczenia w okolicach pasa niosą ryzyko poszerzania sylwetki niezależnie od wieku i figury. Spódniczek z marszczeniami powinny, więc unikać Panie z wydatnym brzuszkiem lub szerokimi biodrami. To zdecydowanie propozycja dla Pań szczupłych. Spódniczki szyjemy z lekkich materiałów: szyfon, koronka, cienka bawełna. Marszczenie dosyć spore, bo proporcja 3:1 (3 obwody talii).

Bo we mnie jest seks

<p>Dopasowana w biodrach i delikatnie zwężana ku dołowi. Jest klasycznie elegancka, a zarazem kobieca. Niezwykle uniwersalna: w zależności od tkaniny możemy osiągnąć zadziwiające efekty. Pasuje niemal do każdego typu figury, szczególnie dobrze prezentuje się w niej typ figury Klepsydra. Jedynie Panie o wydatniejszym brzuszku powinny bardziej rozważnie dopasowywać rozmiar. Obowiązuje zasada: spódnica powinna być dopasowana, ale nie obcisła.</p> <p>Nasza spódnica ołówkowa jest bardzo elegancka. Konstrukcja uwzględnia delikatne zwężenie spódnicy dołem, co podkreśla kobiece kształty ale jednocześnie nie krępuje ruchów i umożliwia swobodne poruszanie się. Jeżeli życzysz sobie aby Twoja spódnica była bardziej sexi daj nam o tym znać w komentarzu do zamówienia.</p>